Entomazan návod k použití pro kočky, lék entomosan s

Entomozan C je lék, jehož účinek je zaměřen na potírání ektoparazitů, které se vyskytují u zvířat. Tento produkt lze použít k dezinsekci prostor. Kompozice obsahuje aktivní a silnou složku - cypermethrin. Entomozan je koncentrovaná emulze se světle žlutým odstínem. Před použitím je třeba produkt připravit.

entomaz
Lék "Entomozan" je určen k boji proti parazitům, kteří žijí na kůži zvířat

Entomazan návod k použití pro kočky, lék entomosan s

+7 (495) 510-86-04 Moskva, Otevřená dálnice, budova 5, budova 6
+7 (495) 972-74-06 Moskva, st. Nizhnyaya Krasnoselskaya, dům 28

Doporučujeme:

Přihlaste se k odběru novinek o veterinární lékárně VETLEK!

Skot a drobní přežvýkavci (včetně dojení), koně, jeleni se proti ixodidu postříkají 0,01% (1: 1000) vodného přípravku v množství 2–4 litry na zvíře psoroptózou dvakrát v intervalu 10–14 dnů. klíšťata - po celou dobu pastvy s intervalem 9-10 dnů.

Ovce s psoroptózou se koupou v lázni za použití 0,01% (1: 1000) vodné emulze léčiva za účelem profylaxe jednou, pro terapeutické účely - dvakrát s intervalem 10-12 dnů. Délka koupání je 50-60 sekund. Aby se zachovala pracovní koncentrace účinné látky po zpracování 300-400 neshořených nebo 400-500 stříhaných hlav, přidají se do lázně 2 litry koncentrátu emulze léčiva na každých 1000 litrů kalíškového roztoku. Po vykoupání 1000 ovcí se kontaminovaná emulze nalije do usazovacích jamek, lázeň se očistí od nečistot a naplní se nově připravenou emulzí.

Prasata se sarkoptovým svrabem se stříkají 0,05% (1: 200) vodnou emulzí léčiva v množství 0,5-1 l pro terapeutické účely dvakrát v intervalu 5-7 dnů, jednou preventivně. Ušní boltce jsou obzvláště pečlivě ošetřeny. Při hematopinóze prasat se zvířata postříkají dvakrát 0,01% (1: 1000) vodnou emulzí v intervalu 5-7 dnů.

Kožešinová zvířata s entomózami se postříkají 0,01% (1: 1000) vodní emulzí přípravku v množství 10 až 50 ml na zvíře. Zpracování se provádí dvakrát.

Psi - vlna a kůže zvířat jsou navlhčeny pracovní emulzí 0,01% (1: 1000) vodní emulze. Zvlhčení se provádí houbou, tamponem nebo kartáčem, přičemž se na kůži zvířete nanáší pruhy, nejprve od hlavy po ocas, a poté po stranách a bílé linii břicha. U demodikózy a sarkoptového svrabu by mělo být ošetření prováděno s 0,05% (1: 200) vodní emulzí každých 7-10 dní, dokud klíšťata nezmizí ze seškrábnutí. Při léčbě otodektózy se lék vnáší do vnějšího zvukovodu a pokouší se navlhčit celý povrch ušního boltce. Obě uši se ošetřují v intervalu 5-7 dnů.

Drůbež (kuřata, včetně brojlerů, nosnic, kachen, hus, krůt), jsou-li postiženi peronosnými jedlíky, klíšťaty, dezinsekce prostor se provádí za přítomnosti ptáka 0,05% (1: 200) pomocí aerosolové vodní emulze průtok 25-50 ml / m 2, aniž by došlo k porušení technologického režimu. Nejsou zpracovány více než 2/3 celkové plochy areálu. S drůbeží a vybavením se nezachází. V případě vážného poškození jedlíci a vši je dovoleno ošetřit drůbež směrovými aerosoly (hrubě rozptýlenými) za použití 0,05% vodné emulze léčiva v dávce 15-30 ml na jednotlivce. Zpracování se provádí dvakrát s intervalem 8-10 dnů.

K potírání much u různých předmětů veterinárního dozoru se používá 0,1% (1: 100) vodná emulze léčiva v množství 0,5 l / m 2 povrchu areálu, a to jak v přítomnosti, tak v nepřítomnosti zvířata. V letních táborech jsou mouchy eliminovány selektivním nanášením emulze na vnitřní a vnější stěny, přístřešky, kotce a další oblasti zadržující hmyz.Dezinsekce prostor se provádí postřikem 0,01% (1: 1000) vodní emulze s průtokem 80-100 ml / m 2, použitím aerosolové metody s použitím pracovní emulze 0,05% koncentrace s průtokem 20- 40 ml / m 2 ošetřeného povrchu.

PŘÍPRAVA PRACOVNÍHO ŘEŠENÍ (EMULZE) ENTOMOSAN-S

(*) Poznámka: 1. Vypočtené množství přípravku důkladně promíchejte s 2 až 3 objemy vody. 2. Nalijte výslednou koncentrovanou emulzi do lázně nebo do zásobníku stříkacího zařízení. 3. Do nádoby za stálého míchání přidejte zbytek vody.

Otrava

Použití entomosanu C k léčbě kuřecího peří může způsobit otravu účinnými látkami léčiva. Intoxikace se projevuje následujícími příznaky:

 • zhoršení chuti k jídlu, úplné odmítnutí jídla;
 • trhání;
 • slabost, nedostatek obvyklé činnosti;
 • namáhavé dýchání;
 • křeče, třes;
 • ztráta orientace v prostoru;
 • porušení koordinace pohybů.

Otrava

V závažných případech a při absenci zkušeností s poskytováním pomoci ptákům je vhodné k léčbě využít veterináře. Pokud však příznaky nejsou příliš výrazné, můžete vrstvám pomoci sami. Co dělat:

 • Vyloučit kontakt ptáka s jedem.
 • Zaveďte enterosorbent zobákem (stejný jako u lidí - smecta, aktivní uhlí, enterosgel).
 • Pijte hojně ptáka čistou vodou nebo slabým roztokem jedlé sody (½ čajové lžičky na 3 litry vody).

Poznámka!

Příznaky otravy úplně vymizí za 3 dny, pokud je ptákům poskytnuta odpovídající péče. Je ale lepší otravě zabránit, protože kuřata, staří a oslabení ptáci mohou zemřít.

Preventivní léčba by se neměla používat příliš často. Nahradí je účinná prevence a udržování správných hygienických a hygienických podmínek v drůbežárně. Při dodržování všech pravidel užívání drog jsou rizika minimální!

Návod k použití Entomozan C

Jedním z nejúčinnějších léků určených k boji proti parazitům žijícím na těle zvířat je Entomozan C. Také se tento lék často používá k léčbě prostor. Lék je dostupný v 2 ml ampulích a lahvičkách, jejichž objem je 50 a 500 ml. Výrobek se prodává ve formě žluté emulze, která musí být smíchána s vodou v poměru uvedeném v pokynech. Lék se ředí těsně před použitím. Nesprávná příprava nejen snižuje účinnost léku, ale mohou se také objevit vedlejší účinky.

Více o droze

Lék Entomozan s je lék, který ničí blechy, klíšťata a jiný hmyz. Droga je docela populární, protože:

 • schopen vyčistit místnost od hmyzu;
 • vyléčit zvířata z blech nebo klíšťat.

Používá se k hubení veškerého hmyzu, který může parazitovat na zvířatech, a k prevenci infekce. Složení obsahuje 20% pyrethroid permethrinu a pomocné látky, které zlepšují jeho účinnost a přispívají k dlouhodobému účinku. Léčivo je světle žlutá průhledná kapalina se slabým zápachem. Při kontaktu s vodou se změní na bílou emulzi. Na fotografii vidíte, že lék je dodáván v několika baleních:

 • plastové lahve o objemu 50 a 500 ml;
 • 2 ml ampule.

V krabičce s ampulkami Entomozanu C nebo na injekčních lahvičkách je uveden návod k použití a všechny potřebné informace o léku. Před použitím Entomozanu C si nezapomeňte přečíst pokyny, abyste pochopili, jak jej ředit. Na tom závisí účinnost nápravy. Musíte také věnovat pozornost

po dobu použitelnosti, protože léčivý přípravek po uplynutí doby použitelnosti nebude mít požadovaný účinek.Nebojte se, pokud se produkt náhodně rozlije na pokožku. Nedráždí pokožku, ale pokud se dostane do očí, je nutné je okamžitě vypláchnout velkým množstvím vody. Pro zvířata a lidi je lék málo toxický. Přípravek by neměl být používán u těhotných žen a zvířat, která jsou nemocná s infekčními patologiemi.

názevAdresaCena
1.Vetapteka "Vetlek"Moskva, otevřená dálnice, budova 5, budova 6.28 RUB
2.Veterinární klinika "Psí život"St. Petersburg, st. Tavricheskaya, 2734 rbl.
3.Zboží není dodáváno v Minsku a Kyjevě

Instrukce Entomozan C.

Entomozan může pomoci v boji proti parazitům u všech zvířat v domácnosti:

Možnosti léčby zvířat a požadovaná dávka závisí převážně na druhu. Po zředění koncentrátu se získá vodný roztok, který je určen ke koupání, smáčení vlny a kůže, stříkání. Doporučuje se provádět ošetření venku. Je žádoucí, aby jeho teplota byla alespoň 18 stupňů Celsia.

Ke koupání zvířat se používají speciální vany. Zvíře je do nich ponořeno asi na jednu minutu. Pokud byla zvolena metoda smáčení, aplikuje se roztok na zvíře v pruzích. Mezery mezi nimi by měly být asi jeden centimetr. Stříkání vykazuje vysokou účinnost. To je místo, kde potřebujete sprej nebo láhev s rozprašovačem. Praxe ukazuje, že bez ohledu na zvolenou metodu zpracování je tento nástroj připraven potěšit vynikajícími výsledky. Volba možnosti zpracování je ovlivněna nejen typem a velikostí zvířete, ale také vašimi osobními preferencemi.

Vlastnosti použití

Z Entomozanu C se připraví vodný roztok. Emulze se používá pro zvířata:

V závislosti na typu zvířete se vypočítá optimální dávka a zohlední se také tělesná hmotnost. K aplikaci na vlnu se používá roztok na bázi Entomosanu.

Zpracování probíhá bezchybně pod širým nebem. Pokud používáte koupelový produkt, je důležité si koupit nebo udělat samostatnou koupel. Pokožku můžete namazat po celém těle. Volba způsobu zpracování ve většině případů závisí na individuálních preferencích majitele zvířete. Účinnost léku není snížena, podle toho, která možnost je zvolena.

Jak chovat Entomozan C.

Před zpracováním je nutné emulzi naředit podle pokynů. Za tímto účelem je lék zředěn v poměru jedna k dvěma. Směs musí být důkladně promíchána po dobu 15-20 minut. Poté se lék nalije do nádoby, přivede na požadovaný objem a znovu dobře promíchá. Koncentrace roztoku je 0,05%, vhodný pro drůbež a prasata. Pro manipulaci se zbytkem zvířat je nutná koncentrace 0,01%. Stejnou dávku lze použít, pokud je nutné ošetřit pokoj.

Docela často po práci zůstává přebytečný vodný roztok. Musí být neutralizovány hašeným vápnem. Poté se doporučuje zahrabat směs do hloubky nejméně jednoho metru. Stříkací lahve a vany by měly být ošetřeny jedlou sodou. Poté se nádoba důkladně opláchne vodou.

Metody použití vodného roztoku

Pro stříkání koz a ovcí spotřeba naředěného léčiva je 3 litry na zvíře. Můžete také připravit vanu, kde je každé zvíře umístěno na jednu minutu. Po koupeli by zvířata měla být nějakou dobu ve zvláštním prostoru, aby vypustila zbývající kapalinu. Pokud bylo zvíře nedávno oříznuto, můžete jej po třech dnech zpracovat. Metoda postřiku se používá u skotu. U každého jedince se spotřebují 2 až 4 litry vodného roztoku. Prasata doporučuje se zpracovat dvakrát. Interval mezi procedurami by měl být 5 dní.

Pro stříkání koní Na každý kilogram hmotnosti se použije 3–5 ml vodní emulze. S drůbeží na farmě je třeba manipulovat dvakrát. Opakovaný postup by měl být proveden po 8 dnech. Jeden pták bude potřebovat 15-30 ml roztoku.

(Alternativní video: Ošetření krav mouchami a klíšťaty)

Chovatelská pravidla

K výrobě ošetřovacího roztoku se nejprve připraví emulze. Optimální poměr léčiva a vody je 1: 2... Roztok musí být důkladně protřepán a nalit do samostatné lahve. Koncentrace 0,01% je vhodná pro domácí mazlíčky.

Výrobce označil jako výjimku prasata, kuřata a kachny. K jejich zpracování se používá vodný roztok v koncentraci nejvýše 0,05%. K provedení kontroly škůdců v místnosti se emulze zředí na 0,01%.

Zbytky produktu jsou neutralizovány hašeným vápnem. To je předpokladem pro použití řešení Entomosan. Pozůstatky musí být pohřbeny v zemi do hloubky nejméně 1 metr. Nádoba, ve které se zvířata koupala, láhev s rozprašovačem a další lahve musí být ošetřeny uhličitanem sodným (optimální koncentrace 5%). Po nanesení musíte počkat asi 4 hodiny a předměty dobře opláchnout vodou.


Hasené vápno deaktivuje účinnou látku "Entomozan"

Jak se chovat pro psy

Entomozan vám umožňuje účinně odstraňovat parazity u psů. Práce musí být prováděna venku. Typicky se zde používá sprejová láhev. V tomto případě je třeba dbát na to, aby proud roztoku nespadl do úst, očí a nosu zvířete. Aby pes nemohl olizovat vodní emulzi, musí být použit speciální obojek. Pro takové zpracování se doporučuje použít 5-10 ml vodného roztoku na každý kilogram hmotnosti. Tento postup se opakuje po dvou týdnech. Po zpracování se musíte ujistit, že pes půl hodiny nepřijde do styku s jinými domácími mazlíčky. To je dostatečné pro úplné vysušení emulze. Do tří dnů je třeba zabránit kontaktu zvířete s vodou.

Jak chovat Entomozan pro léčbu koček

Léčba koček je téměř stejná jako léčba psů. I zde se produkt nanáší pomocí rozprašovací lahvičky, která mu zabrání vniknutí do očí, nosu a úst. Doporučuje se také speciální límec na ochranu proti lízání. Entomozan lze také použít k boji proti svrabům uší. K tomu musíte do každého ucha nakapat 1 ml vodné emulze. V takovém případě byste měli pořídit ucho a několik sekund masírovat. Tento postup se opakuje po 10 dnech.

Jak chovat Entomozan pro kuřata

Při drobném zamoření není nutné s ptákem manipulovat. Zde stačí provést kontrolu škůdců kurníku. Za tímto účelem se lék zředí vodou v poměru 1: 200. Místnost je zpracována stříkací pistolí. Spotřeba produktu by měla být 30-50 ml na 1 čtvereční M. V případě vážného postižení ptáka lze použít i kontaktní léčbu. Lék je zředěn ve stejném poměru. Každý jedinec by neměl užít více než 30 ml roztoku. V případě závažné infekce je také nutné opětovné ošetření, které se provádí po 10 dnech.

obecná informace

Droga je určena k hubení ektoparazitů uvnitř, na zvířatech, pastvinách a na procházkách. Vytváří stabilní zakalenou bělavou emulzi s vodou. Droga ruské výroby se vyrábí v ampulích, polyetylenových lahvích o objemu 2, 50, 500 mm 3. Léčivou látkou přípravku Entomazan C je cypermethrin. Droga je mírně škodlivá. Bezpečné pro teplokrevná zvířata, pokud je aplikováno podle pokynů v pokynech. Jedovatý pro včely a ryby. Doba použitelnosti je 3 roky při teplotě -10 ... + 25 ° C.

Pracovní roztok Entomozanu C se připraví před použitím podle pokynů k jeho použití. Předběžně se stanoví objem kapaliny potřebný k ošetření, množství přidaného Entomozanu.Toxická chemická látka musí být zředěna v malém objemu vody, dobře promíchána a přidána do nádoby ke zpracování, aby se dosáhlo rovnoměrné distribuce léčiva. Pracovní roztok se zředí a použije v den výroby. Nejčastěji se používá standardní emulze obsahující 1 ml Entomozanu v 1 litru vody. Vyhořelá kapalina se likviduje podle požadavků SanPiN.

Entomozan pro zpracování bytů

Lék Entomozan lze použít k dezinsekci hospodářských zvířat a obytných prostor. Před zpracováním je nutné jej připravit. Za tímto účelem je nábytek odstraněn nebo přesunut stranou, koberce jsou vysávány, podlahy jsou umyty. Pomocí stříkací pistole se zpracovává nejen podlaha, ale i stěny. Řešení by mělo být pečlivě aplikováno na rohy, soklové lišty, na zadní stranu nábytku. Po dokončení postupu musíte místnost zavřít. Po hodině může být odvětrán. Místa, která mohou přijít do styku s otevřenými oblastmi těla, jsou důkladně omyta.

Lidská opatření

Entomozan je silná droga, proto se při práci s ním doporučuje pečovat o svou vlastní bezpečnost. Při nesprávném použití existuje možnost nežádoucích účinků:

 • svědění;
 • vyrážka;
 • bledost;
 • závrať;
 • bolest hlavy;
 • nevolnost a zvracení;
 • průjem;
 • slabost.

Je nepřijatelné pracovat bez osobní ochrany: respirátor, rukavice, kalhoty a oděv s dlouhými rukávy. Během práce je zakázáno kouřit, konzumovat jídlo a vodu. Práce s drogou by neměla trvat déle než šest hodin najednou.

V případě otravy nebo různých onemocnění se práce okamžitě zastaví. V tomto případě se doporučuje dýchat čerstvý vzduch, vypláchnout ústa roztokem sody. Vezměte aktivní uhlí ve výši jedné tablety na každých deset kilogramů hmotnosti. Pijte hodně tekutin.

Cena léku

V různých regionech mohou mít náklady na Entomozan určité rozdíly. V průměru je cena 500 ml lahve 470 rublů. Doporučuje se objednat drogu v internetových obchodech, protože není možné ji najít ve všech veterinárních lékárnách.

Samozřejmě dnes najdete levnější výrobky určené k odstranění blech a jiných parazitů ze zvířat. Praxe však ukazuje, že takové zpracování nepřináší požadované výsledky. Touha ušetřit peníze vede k ještě větším nákladům, protože nakonec musíte ještě koupit Entomozan.

V jakých případech se používá

Lék se používá, když se na kuřatech objeví klíšťata, vši, blechy, vši a peří. Zabraňuje také mouchám, štěnicím, švábům, komárům a jinému hmyzu, který může kuřatům ublížit v chovu.

Je důležité bojovat proti parazitům, jakmile se objeví:

 • Paraziti způsobují ptákům vážné potíže.
 • Když se objeví u ptáků, objeví se na kůži podráždění. Neustále se škrábají a čistí si peří.
 • S velkým počtem parazitů jsou ptáci nervózní a špatně přibývají na váze.
 • Tento hmyz je nositelem nebezpečných nemocí, z nichž mohou kuřata zemřít.

Užitečné informace o entomosanu a dalších látkách používaných k léčbě a prevenci chorob zvířat jsou popsány v příručce veterinárních léčiv.

Na internetu existuje mnoho recenzí chovatelů drůbeže, kteří pomocí entomosanu zabíjeli parazity. Většina zemědělců souhlasí s tím, že droga je velmi účinná. Rychle ničí nejtrvalejší hmyz.

 • Jeden entomosan pomohl vyrovnat se s blechami a klíšťaty, které infikují kuřata.
 • Ten se zbavil vši peří, kvůli níž se kuřata prakticky přestala spěchat.
 • Třetí pomohlo vyčistit od brouků a švábů nejen kurník, ale také obytné prostory.

Aby však byla droga účinná a nepoškodila ptáky a lidi, je nutné ji striktně zpracovat podle pokynů.

Je to zajímavé: Enrostin (návod k použití pro kuřata) (video)

Entomozan C pro kočky

Entomosan (Entomosanum) je produkt určený k ničení všech druhů parazitického hmyzu (klíšťata, blechy, vši, vši a další členovci). U koček se Entomozan používá v přítomnosti příznaků infekce a také jako prostředek prevence. Má dlouhodobý účinek, má nízkou toxicitu a nedráždí pokožku kočky. Droga je vyráběna ruským výzkumným a výrobním sdružením „FOX and Co“.

Složení a princip činnosti

Entomosanum je baleno v 1 nebo 2 ml ampulích nebo 50 a 500 ml injekčních lahvičkách a obsahuje 10 nebo 20% roztok hmyzu-akaricidní látky a pomocných složek, které prodlužují jeho účinek a zvyšují jeho účinnost. Před použitím se produkt uvede do požadované koncentrace smícháním s vodou.

Léčivo je kapalina, která po smíchání s vodou vytvoří dispergovaný systém. Aktivní složkou je organická sloučenina pyrethroid permethrin, která má účinek kontaktního klepání. Působí na hmyz bezprostředně po použití: při kontaktu s jakoukoli částí těla hmyzu způsobuje sloučenina permethrinu paralýzu a rychlou smrt.

Pozornost! Entomozan-S označuje léky s průměrným stupněm nebezpečí. Nedráždí neporušenou pokožku, ale může způsobit popáleniny sliznic, a pokud se dostane do gastrointestinálního traktu, může způsobit otravu. Při práci s tímto insekticidem byste proto měli používat ochranné prostředky (gumové rukavice, masku). Pokud Entomozan přijde do styku s citlivými oblastmi kůže nebo sliznic, musí se okamžitě opláchnout vodou.

Bezpečnostní opatření

Pokud člověk nedodrží jednoduchá opatření, mohou nastat různé nepředvídané situace. Ve většině případů jsou spojeny s následujícími životně důležitými systémy v těle:

 1. Narušení funkce gastrointestinálního traktu. U člověka se mohou objevit záchvaty nevolnosti, zvracení a bolestivosti v podbřišku. Příznaky průjmu jsou běžné.
 2. Poškození centrálního nervového systému. Při nesprávném zacházení se objevují bolesti hlavy, závratě, celková nevolnost a slabost končetin.
 3. Vzhled nepříjemných příznaků na kůži. Ve většině případů se jedná o zarudnutí kůže, vyrážku.

Pokud osoba použije emulzi správně, dodrží všechny stanovené dávky a preventivní opatření, bude Entomozan pro zdraví bezpečný. Osobní ochranné prostředky jsou povinné. Ošetřování zvířat, dezinsekce prostor se provádí v gumových rukavicích.

Je důležité nosit respirátor, ochranný oblek. Po skončení procedury jsou oděvy, osobní ochranné prostředky odstraněny a v případě potřeby zlikvidovány. Ruce jsou důkladně omyty mýdlem, doporučuje se sprchovat.

Pokud se začnou objevovat příznaky otravy, musí být práce okamžitě zastavena. Jdou ven na čerstvý vzduch, vypláchnou ústa vodou s přídavkem sody. V případě potřeby vypijte 2-3 sklenice vody. Aby eliminovali klinické projevy, užívají aktivní uhlí na základě vlastní tělesné hmotnosti. Pokud se zdravotní stav nezlepší, musíte zavolat sanitku a jít do nemocnice na ošetření.

V procesu zpracování zvířete je člověku zakázáno kouřit, pít alkohol nebo jídlo. Po ukončení procedury musí být všechny pracovní plochy důkladně omyty mýdlovým roztokem. Pokud se necítíte dobře, musíte přestat zpracovávat místnost, zůstat na čerstvém vzduchu. Je důležité přesně dodržovat pokyny k použití Entomosanu C, abyste předešli následkům na těle.

Kontraindikace

Omezením použití je přecitlivělost kočky na její složky: svědění, zánět kůže, vyrážky a další projevy alergií. Entomosan C by neměl být používán pro březí nebo kojící kočky.

Entomozan C lze zakoupit v obchodě nebo ve veterinárních lékárnách a lze jej objednat také v online lékárně. Cena balíčku závisí na jeho objemu a v Rusku je to v průměru:

 • ampule 2 ml - 30 ÷ 40 rublů,
 • láhev 50 ml - 110 ÷ 140 rublů,
 • láhev 500 ml - 600 ÷ 650 rublů.

Lék je skladován na suchém místě při pokojové teplotě, doba použitelnosti je 36 měsíců.

Nyní si můžete zobrazit aktuální cenu drogy a koupit ji přímo zde:

Zvláštní pokyny, skladování, cena

Při zpracování savců a ptáků se dodržují následující pravidla:

 • oslabená zvířata, štěňata a březí kočky se neléčí;
 • čekací doba na maso je 10 dní;
 • mléko je jedlé 12 hodin po zpracování;
 • vejce se používají bez omezení.

Cena jedné 2 ml ampule je asi 30 rublů, láhev 0,5 litru je asi 600 rublů. Entomozan je skladován v obalu výrobce při teplotě + 10 ... + 25 ° C, nevystavován slunečnímu záření. Datum vypršení platnosti - 36 měsíců.

Recenze majitelů

Michael, majitel kočky maincoon:

"Máme soukromý dům, takže kočka tráví spoustu času venku." Byly případy, kdy náš Red, který kráčel po dvoře, vzal blechy od příbuzných. Začalo ho svědit a někdy jsme tento hmyz našli v kočičí srsti. Účinný lék navrhl veterinář, který prochází pozorováním naší kočky a labradorského psa. Kupujeme ampule Entomozanu C v lékárně a pravidelně ošetřujeme kočky, psy a podestýlky, na kterých spí, tímto insekticidem. Obvykle stačí jediné ošetření, aby se na blechy na pár týdnů zapomnělo. V zásadě jsme s tímto lékem spokojeni, ale nejedná se o silný, ale spíše nepříjemný zápach, který trvá několik hodin. “

Natalia, majitelka lapdogu:

"S pomocí Entomozanu S jsem velmi rychle vyléčil svého psa svrabů uší." Toto onemocnění je způsobeno mikroskopickým klíštěm a zvířata trpí svěděním, neustále si česají uši. Připravil jsem emulzi, jak je popsáno v pokynech, vyčistil uši psa a opatrně otřel uši tamponem namočeným v této emulzi. Aby se agent dostal do zvukovodu, doporučil veterinář několik kapek zbývajícího roztoku, aby kapal do uší. Nástroj dokonale pomohl, stačilo ošetřit uši pouze třikrát. “

Hodnocení
( 1 odhad, průměr 5 z 5 )
DIY zahrada

Doporučujeme vám přečíst si:

Základní prvky a funkce různých prvků pro rostliny